Home Tools & Hardware Grinder TOTAL 750W ANGLE GRINDER – 115mm (TG10711556)
900W ANGLE GRINDER - 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565) 180,00 ر.ق
Back to products
Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152 339,00 ر.ق
Total Tools
TOTAL 750W ANGLE GRINDER – 115mm (TG10711556)
145,00 ر.ق
  • Voltage:220-240V~50/60Hz
    Input power:750W
    No-load speed:11000rpm
    Disc diameter:115mm
    Spindle thread:M14
    With 1pcs auxiliary handle
    Packed by carton box
Compare
Add to wishlist
16 People watching this product now!
Categories: Grinder, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “TOTAL 750W ANGLE GRINDER – 115mm (TG10711556)” Cancel reply
Add to wishlist
TOTAL 2 IN 1 SCREWDRIVER SET PH2 + SL6.3 X 160 (THT250206)
Tools & Hardware, Hand tools, Screwdriver's
TOTAL ASPIRATOR BLOWER 800W (TB2086)
Tools & Hardware, Air Blower, Power Tools
-16%