Home Tools & Hardware Grinder Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152
TOTAL 750W ANGLE GRINDER - 115mm (TG10711556) 145,00 ر.ق
Back to products
TOTAL Lithium-Ion angle grinder 20V / 115mm SUPER SELECT (TAGLI201158) 368,00 ر.ق
Total Tools
Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152
339,00 ر.ق
Brushless Motor
Voltage:20V
No-load speed:9000rpm
Disc diameter:115mm
Spindle thread:M14
Battery and charger sold separately
Disc not included
Packed by color box
Compare
Add to wishlist
18 People watching this product now!
Categories: Grinder, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
-54%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Aspirator Blower 400W
Tools & Hardware, Air Blower, Power Tools
-20%
Quick view
HVLP FLOOR BASED SPRAY GUN HVLP 550W (TT5006)
Tools & Hardware, Power Tools, Spray Gun
TAC2253551 Abrasive Metal Cutting Disc
Tools & Hardware, Power Tool Accessories
TOTAL 2 IN 1 SCREWDRIVER SET PH2 + SL6.3 X 160 (THT250206)
Tools & Hardware, Hand tools, Screwdriver's
-7%
TOTAL 2.200W CIRCULAR SAW – 235mm (TS1222356)
Tools & Hardware, Circular Saw, Power Tools
-3%