Home Tools & Hardware Grinder TOTAL 750W ANGLE GRINDER – 115mm (TG10711556)
900W ANGLE GRINDER - 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565) 180,00 ر.ق
Back to products
Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152 339,00 ر.ق
Total Tools
TOTAL 750W ANGLE GRINDER – 115mm (TG10711556)
145,00 ر.ق
  • Voltage:220-240V~50/60Hz
    Input power:750W
    No-load speed:11000rpm
    Disc diameter:115mm
    Spindle thread:M14
    With 1pcs auxiliary handle
    Packed by carton box
Compare
Add to wishlist
20 People watching this product now!
Categories: Grinder, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “TOTAL 750W ANGLE GRINDER – 115mm (TG10711556)” Cancel reply
Add to wishlist
32Pcs precision screwdriver set TACSD30326
Tools & Hardware, Hand tools, Screwdriver's
-28%
Quick view
Hammer Drill 1500W 32mm Model TOTAL TH1153236
Tools & Hardware, Electric Drilling machine, Power Tools, Rotary Hammer
TAC2253551 Abrasive Metal Cutting Disc
Tools & Hardware, Power Tool Accessories
-23%
TOTAL 1.300W Demolition breaker / 20J (TH2130016)
Tools & Hardware, Demolition breaker, Power Tools
TOTAL Aspirator blower 600W (TB2066)
Tools & Hardware, Air Blower, Power Tools
-3%