Home Tools & Hardware Grinder Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152
TOTAL 750W ANGLE GRINDER - 115mm (TG10711556) 145,00 ر.ق
Back to products
TOTAL Lithium-Ion angle grinder 20V / 115mm SUPER SELECT (TAGLI201158) 368,00 ر.ق
Total Tools
Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152
339,00 ر.ق
Brushless Motor
Voltage:20V
No-load speed:9000rpm
Disc diameter:115mm
Spindle thread:M14
Battery and charger sold separately
Disc not included
Packed by color box
Compare
Add to wishlist
17 People watching this product now!
Categories: Grinder, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
-28%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Hammer Drill 1500W 32mm Model TOTAL TH1153236
Tools & Hardware, Electric Drilling machine, Power Tools, Rotary Hammer
TACSD30476 47 Pcs T-Handle Wrench Screwdriver Set
Tools & Hardware, Hand tools, Screwdriver's
TOTAL Hand saw 16″ / 400mm (THT55400)
Tools & Hardware, Hand tools
TOTAL Hand saw 18″ / 450mm (THT55450)
Tools & Hardware, Hand tools
-3%