Home Tools & Hardware Power Tool Accessories TOTAL | 2 ah Lithium-Ion Hedge Battery| TFBLI20011
Back to products
TFBCPK1214 Li-ion Battery & Charger Kit 299,00 ر.ق
Total Tools
TOTAL | 2 ah Lithium-Ion Hedge Battery| TFBLI20011
115,00 ر.ق Original price was: 115,00 ر.ق.105,00 ر.قCurrent price is: 105,00 ر.ق.
Also known as TFBLI20011.
Fits all TOTAL P20S 20V cordless power tools.
Specifications
Model no. TFBLI2001
Voltage 20V ⎓
Battery 2.0Ah
Compare
Add to wishlist
16 People watching this product now!
Categories: Lithium-Ion Battery & Chargers pack, Power Tool Accessories, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “TOTAL | 2 ah Lithium-Ion Hedge Battery| TFBLI20011” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
-54%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Aspirator Blower 400W
Tools & Hardware, Air Blower, Power Tools
-28%
Quick view
Hammer Drill 1500W 32mm Model TOTAL TH1153236
Tools & Hardware, Electric Drilling machine, Power Tools, Rotary Hammer
-23%