Home Tools & Hardware Grinder 900W ANGLE GRINDER – 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565)
2000W Angle Grinder (TG12023026) 335,00 ر.ق
Back to products
TOTAL 750W ANGLE GRINDER - 115mm (TG10711556) 145,00 ر.ق
Total Tools
900W ANGLE GRINDER – 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565)
180,00 ر.ق
  • Voltage:220-240V~50/60Hz
  • Input power:900W
  • No-load speed:5000-11000rpm
  • Disc diameter:125mm
  • Spindle thread:M14
  • With 1pcs auxiliary handle
  • Variable speed control
  • Packed by color box
Compare
Add to wishlist
11 People watching this product now!
Categories: Grinder, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “900W ANGLE GRINDER – 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565)” Cancel reply
Add to wishlist
32Pcs precision screwdriver set TACSD30326
Tools & Hardware, Hand tools, Screwdriver's
-54%
Quick view
Aspirator Blower 400W
Tools & Hardware, Air Blower, Power Tools
-28%
Hammer Drill 1500W 32mm Model TOTAL TH1153236
Tools & Hardware, Electric Drilling machine, Power Tools, Rotary Hammer
-7%
TOTAL 2.200W CIRCULAR SAW – 235mm (TS1222356)
Tools & Hardware, Circular Saw, Power Tools
TOTAL Aspirator blower 600W (TB2066)
TOTAL AXE 1.000gr (THT7810006)
Tools & Hardware, Hand tools
-3%