Home Tools & Hardware Grinder 900W ANGLE GRINDER – 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565)
2000W Angle Grinder (TG12023026) 335,00 ر.ق
Back to products
TOTAL 750W ANGLE GRINDER - 115mm (TG10711556) 145,00 ر.ق
Total Tools
900W ANGLE GRINDER – 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565)
180,00 ر.ق
  • Voltage:220-240V~50/60Hz
  • Input power:900W
  • No-load speed:5000-11000rpm
  • Disc diameter:125mm
  • Spindle thread:M14
  • With 1pcs auxiliary handle
  • Variable speed control
  • Packed by color box
Compare
Add to wishlist
18 People watching this product now!
Categories: Grinder, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “900W ANGLE GRINDER – 125mm WITH ADJUSTABLE SPEED (TG109125565)” Cancel reply
Add to wishlist
TACSD30476 47 Pcs T-Handle Wrench Screwdriver Set
Tools & Hardware, Hand tools, Screwdriver's
-7%