Home Tools & Hardware Grinder Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152
TOTAL 750W ANGLE GRINDER - 115mm (TG10711556) 145,00 ر.ق
Back to products
TOTAL Lithium-Ion angle grinder 20V / 115mm SUPER SELECT (TAGLI201158) 368,00 ر.ق
Total Tools
Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152
339,00 ر.ق
Brushless Motor
Voltage:20V
No-load speed:9000rpm
Disc diameter:115mm
Spindle thread:M14
Battery and charger sold separately
Disc not included
Packed by color box
Compare
Add to wishlist
14 People watching this product now!
Categories: Grinder, Tools & Hardware
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lithium-Ion angle grinder TAGLI1152” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
-54%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Aspirator Blower 400W